Hind: 950 €

Tube: 4
Korruseid: 2

ERALDI SISSEPÄÄS! OMA HOOV! SAUN!

Korteriomand, puitmaja

Unistuste üürikodu!

Üürile anda väärtuslik üürikorter miljööväärtuslikus piirkonnas. Korteris on 2 magamistuba, elutuba mida saab võimalusel kasutada kahe eraldi toana ning avatud köök – söögituba, 2 WC-d, duširuum koos saunaga, teises pesemisruumis vann.
Korter on kvaliteetselt renoveeritud, eraldi sissekäiguga avar ja ruumikas. Korter on läbi maja planeeringuga.

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Andmekaitse.
I Accept

Kogu korteri kütab soojaks turvaline ja looduslähedane pelletiahi, mida köetakse puidugraanulitega. Pelleti- ehk graanulküte hoiab kokku aega ja jõudu, ning jääb ära küttepuude varumine. Lisaks graanulküttele on igas toas reguleeritavad elektriradiaatorid.

KOMMUNAALKULUD
Suvine elektrikulu on ca 50-55 eurot, talvel väga külmade ilmadega 130-150 eurot vastavalt pelletite kasutamisest (mille sees on ka sauna kütmise elektrikulu). Prügivedu on 8 eurot, haldus/hooldus 50 eurot, ja välikoristus 15 eurot.

SISUSTUS
Kogu korter on möbleeritud Avatud köögis on kaasaegne integreeritud köögitehnika. . Magamistubades ja esikus sisseehitatud peegeluksega garderoobid (puuduvad vaid fotodel näha olevad voodid). Elutuba on valgusrohke ja vaatega sisehoovi.

Võimalus kasutada hoovis asuvat grillinurka. Auto parkimine on maja ees.
Puudub kehtiv energiamärgis.

Lepingu sõlmimisel kuulub üürniku poolt tasumisele jooksva kuu üür, tagatisraha ühe kuu üüri summas ja lepingu sõlmimise vahendustasu kinnisvarabüroole 700 €.

Korter vabaneb veebruaris.

KIIRUSTA, SEST VÄÄRT PAKKUMINE EI PÜSI KAUA!