Hind: 43 000 €

Tube: 2
Üldpind: 48,1 m²

www.kv.ee/3307043

Helista: +372 5343 3553

RENOVEERITUD KORTER! LÄBI MAJA PLANEERING!

Korteriomand, paneelmaja

Lisainfo: pakettaknad, uus elektrijuhtmestik, toad eraldi, parkett
Sanruum: boiler, uus torustik, dušš
Küte ja ventilatsioon: keskküte
Ümbrus: kattega teed, järv lähedal

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Andmekaitse.
I Accept

Müüa hubane renoveeritud 2-toaline korter Tabiveres.
Tabivere on populaarne ja ülimalt meeldiv elupiirkond, mis on tuntud oma sõbraliku kogukonnatunde ning entusiastlike elanike poolest ning hinnatud hea rongi ja bussiühendusega.

KORTER JA PLANEERING
See on tõesti kena ja hubane korter! Astu sisse ja tunne ennast imeliselt. Planeering lihtne ning läbi maja.
Las ma kirjeldan: Olles jõudnud teisele korrusele, astud korterisse ja vastu vaatab kvaliteetselt renoveeritud esik ja avatud köök-elutuba, veidi paremale jääb 2 ust, millest parem viib dushiruumi, vasak magamistuppa.

Renoveerimisel on kasutatud kvaliteetseid ja ajatutes toonides materjale, mis vastavad ka kõige nõudlikumale maitsele. Tubade ja esiku põrandatel on parkett. Vannitoa põrandal ning seintel on keraamiline plaat. Elutoas on piisavalt ruumi diivanile, söögilauale, kappidele ja riiulitele. Korteris on keskküte baasil radiaatorküte (Tabivere katlamaja). Korteri seisukord on äsja renoveeeritud.

TEHNOSÜSTEEMID:
Tsentraalne külm vesi, soe vesi boilerist, tsentraalne kanalisatsioon ja keskküte.
Paigaldatud on uus torustik ja elektrijuhtmestik.

KORTERMAJA:
Elanikud on toredad ja sõbralikud.
Kortermaja asub strateegiliselt väga heas kohas.
Kortermajal on toimiv korteriühistu.
Ainuke renoveeritud kortermaja Tabiveres – soojustatud on fassaad ja katus, vahetatud kanalisatsioonitorud, püstakutes paigaldatud uued plastikraamides pakettaknad, vahetatud välisuks.

KORTERI VAHETUS LÄHEDUSES ASUVAD:
Kergliiklusteed, Saadjärve supelrand, raudteejaam, Tabivere põhikool, huvikool, lasteaed, raamatukogu, rahvamaja ja noortekeskus, sotsiaalkeskus ja hooldekodu, perearstipraksis, hambaravikabinet, apteek, kaks kauplust (Coop Saadjärve kauplus, Meie toidukaubad), postkontor, lillepood, päästekomando, tööstusettevõtted Same (põllutöömasinad), Mayeri Industries (tarbekeemia), Baltic Connection (puutööd). Tuulikus tegutseb Juhuse pruulikoda. Kunagises Tabivere mõisa valitsejamajas tegutseb Tabivere muuseum.

PARKIMINE
Tasuta maja juures.

Tutvu ka piltidega ja saa parem ettekujutus sellest Sinu võimalikust uuest kodust ning kui huvi siis veel suuremaks läheb, võta julgelt ühendust ja lähme vaatama juba kohapeale!